Belgada Mohammed (Athlétisme)
ESSALKI SMAIN ISMAIL (Athlétisme)
Ntiamoah Brigitte (Athlétisme)
SELMOUNI Sofiane (Athlétisme)
SEVUK Yusuf (Athlétisme)
GAVOIS Rafael (Badminton)
Merkle Arnaud (Badminton)
ZIEGLER VINCENT (Badminton)
Adisthya Rato Putri Febtria (Badminton)
SCHNELL Emma (Basket-ball)
SCHWOB Chloé (Basket-ball)
Hambli Wahid (Boxe anglaise)
Buchholz Nathan Canoë kayak)
CROCHARD Chloé (Canoë kayak)
Keller Guillaume (Canoë kayak)
MAROTTE Maxime (VTT XCO)
Fouquet Laurène (Aviron)
Ben Salem Oualid (Apnée)
THOMAS ESTEBAN (Handball)
FRITSCH JOSEPH (Handbike)
BARRE Corentin (Natation course)
BERTHIER Julie (Natation course)
BOILEAU Roméo (Natation course)
BOTA Maxence (Natation course)
DEMESY Paul (Natation course)
DREYFUS Tom (Natation course)
GARCZYNSKI PATRICIA (Natation course)
Gasser Claire (Natation course)
Girardet Matéo (Natation Course)
GROSJEAN Hugo (Natation Course)
HEIDEYER Mika (Natation course)
HORTER Naomé (Natation course)
JUNKER Jonathan (Natation course)
KOENIG Camille (Natation course)
LEFEBVRE Louise (Natation course)
MARC Antoine (Natation course)
MIATTI K-ryls (Natation Course)
PILLOT Sarah-Marie (Natation course)
RAMBO Maëlis (Natation course)
Reichel Alexandre (Natation course)
ROSATO Marine (Natation course)
Tlidjane Mohamed (Natation course)
YOKOHAMA Kentaro (Natation Course)
ACOSTA-MATEI Arthur (Water-polo)
BAVIERE Victor (Water-polo)
EICHINGER Paul-Marie (Water-polo)
OFFNER JULIEN (Water-polo)
TSCHAN Léa (Water-polo)
Gambert Aurélie (Ski Alpin)
Garcia Carla (Patinage artistique)
Veillard-Guisset Clémence (Patinage Artistique)
Veillard-Guisset Margot (Patinage Artistique)
Bezy Angeline (Patinage artistique)
Castagnet Mathieu (Squash)
Bidamant Lucie (Tennis)
BESNIER CELIAN (TENNIS DE TABLE)
BESNIER ADRIEN (TENNIS DE TABLE)
DOLL MATISSE (Triathlon)
HUEBER MOOSBRUGGER Maxime (Triathlon)
Ineich-tuaillon emma (Triathlon)
Fabrizio Marina (Volley-ball)
HENRY Thyphaine (Volley-ball)
HOSLY Charlène (Volley-ball)
PESTANA EVA (Volley-ball)
SIMON JULIETTE (Volley-ball)
SIMON Juliette (Volley-ball)
STOECKLIN Alicia (Volley-ball)
WILLIGSECKER PAULINE (Volley-ball)
Zenga Abala Grace Christine (Volley-ball)
Barbier Camille (Volley-ball)
Benyamina iliana (Volley-ball)
Budrak Katarina (Volley-ball)
Ebatombo Aurélia (Volley-ball)
Jeanpierre Lisa (Volley-ball)
Chambon Margaux (Volley-ball)
Davidovic Lara (Volley-ball)
DERRAR ORANE (Volley-ball)
Dreyer Laura (Volley-ball)
Jaegy Manon (Volley-ball)
KALT Emeline (Volley-ball)
MEBAREK-FALOUTI Myriam (Volley-ball)
Panou Akouvi (Volley-ball)
BOULANGER MARYENE (Volley-ball)
Meyer Lou (Volley-ball)
Wackenthaler emilie (Volley-ball)
POP Alexandra Mara (Volley-ball)
Rebel Salomé (Volley-ball)